READING


WATCHING


GAMES


LISTENING


Videos
4. 2. 2012 01:27

Sudeta Ore video

Takže je ze mě oficiálně filmový režisér, kameraman, střihač a akční hrdina... amatérského filmu zflikovaného na koleně, kde si dospělí lidé hrají na vojáky :) Náš první pokus o něco jako Frozen Crossing. Byla to bezva zábava.


Dlouho mě lákalo zkusit si něco pro zábavu natočit v trochu lepší kvalitě a tak když se nám konečně sešlo v teamu pár FullHD DSLR foťáků a lepších skel, řekli jsme si, že to konečně zbastlíme.

 

Natáčení pěti minut trvalo šest hodin a ani zdaleka jsme nestihli všechno co jsme chtěli. Navíc jsme všichni byli reálnou filmařinou zcela nedotčení (snad s vyjímkou mě, ale já doposud jen psal scénáře a trochu střihal), takže jsme se potýkali s celou řadou neznámých situací, což vedlo k tomu, že jsme poněkud zanedbali hereckou i taktickou stránku věci. V některých okamžicích se opravdu chováme stejně blbě jako hollywoodští herci koledující si o zastřelení :)

 

V každém případě to byla bezvadná zábava a jen mě mrzí, že takováhle technika nebyla k dispozici když mi bylo 18. Kde já teď mohl být :) Takže pokud vám je 18 a chcete točit filmy, tak mazejte! Nic vám v tom fakt nebrání. K nám buďte prosím milosrdní, koneckonců, celá tahle věc byla natočená zcela zadarmo a z čirého nadšení :)

 

 

 

 

 


DISCUSSION: